Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  PrijavaPrijava  Registriraj seRegistriraj se  

 

 Pomoč. [Ayuda]

Go down 
AvtorSporočilo
Henchs.
Administrator
Henchs.


Female
Število prispevkov : 209
Age : 29
Porqué te gusta Dulce? : Moii idoL ie
Registration date : 06/10/2008

Pomoč. [Ayuda] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomoč. [Ayuda]   Pomoč. [Ayuda] I_icon_minitimeČet Jun 04, 2009 8:13 am

Potrebujete pomoč na forumu? Če vas mučijo vprašanja, je to tema za vas.

Necesita ayuda en el foro? Si se tortura a las preguntas, eso es tema para ustedes.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Pomoč. [Ayuda] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč. [Ayuda]   Pomoč. [Ayuda] I_icon_minitimeSob Avg 22, 2009 4:14 am

am... jst mam en problemček
kadar si naštimam avatar al pa podpis se mi podpis ne prikaže avatar pa se mi ne zamenja tko da če kšn ve rešitv mi naj jo pliss pove
Nazaj na vrh Go down
Henchs.
Administrator
Henchs.


Female
Število prispevkov : 209
Age : 29
Porqué te gusta Dulce? : Moii idoL ie
Registration date : 06/10/2008

Pomoč. [Ayuda] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč. [Ayuda]   Pomoč. [Ayuda] I_icon_minitimeSob Avg 22, 2009 6:36 am

_princess* je napisal/a:
am... jst mam en problemček
kadar si naštimam avatar al pa podpis se mi podpis ne prikaže avatar pa se mi ne zamenja tko da če kšn ve rešitv mi naj jo pliss pove

lahko mi pošleš po zasebnem sporočilu kakšen podpis bi imela drugače pa moraš prvotni avatar izbrisati ... profil ---> moja podoba ---> izbriši
za podpis moraš naštimati ... profil---> nastavitve ---> vedno dodaj moj podpis --> da

to je to , za avatar pa moraš še prvotnega zbrisati Smile upam da sem ti pomagala kiss
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomoč. [Ayuda] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč. [Ayuda]   Pomoč. [Ayuda] I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomoč. [Ayuda]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ayuda(espanol), Help(english)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: x Forum x :: Pomoč, pripombe & pohvale {Comentarios}-
Pojdi na: