Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  PrijavaPrijava  Registriraj seRegistriraj se  

 

 Vprašanja

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Maič
Plaza Sesamo
Maič


Female
Število prispevkov : 3
Age : 28
Porqué te gusta Dulce? : Elaa es mas grande corazon en mi vida!Lo adoro muchisiiimoo!
Registration date : 20/01/2010

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vprašanja   Vprašanja I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:04 pm

Tukaj bodo zapisana vsa vprašanja, katera imaš zvezi s forumom
Nazaj na vrh Go down
Maič
Plaza Sesamo
Maič


Female
Število prispevkov : 3
Age : 28
Porqué te gusta Dulce? : Elaa es mas grande corazon en mi vida!Lo adoro muchisiiimoo!
Registration date : 20/01/2010

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:05 pm

Em mene nekaj zanima..zato sem tud odprla tole temo..
če ni primerna jo zbrišite..ja pa sme mogla napisat nekam moje vprašanje, ki teži v meni ceu dan

no..
Em, kje je navigacija??včasih kulk se ja spomnem je bila
kje so vsi ostali člani??
bilo nas je več, in kako za vraga se je forum tako spremenil..nič mi ni jasno-.-
Nazaj na vrh Go down
Henchs.
Administrator
Henchs.


Female
Število prispevkov : 209
Age : 29
Porqué te gusta Dulce? : Moii idoL ie
Registration date : 06/10/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 8:30 am

ja forum ni več deloval ane in zato sm izbrisala člane ker tut nuben ni prhaju in zdej ga mam zato da probavam stvari za druge forume Sad
Nazaj na vrh Go down
Maič
Plaza Sesamo
Maič


Female
Število prispevkov : 3
Age : 28
Porqué te gusta Dulce? : Elaa es mas grande corazon en mi vida!Lo adoro muchisiiimoo!
Registration date : 20/01/2010

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 7:52 am

ajaa..sm je blo pa kar veliko število članov, kajne'
škoda..no jst sm redno prhajala..morda kak dan ne..in potem vidim vse tole..sej če bo navigacija in header in ostalo kot štima moogče pridejo pa novi in bo forum začeu na novo I love you
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: x Forum x :: Pomoč, pripombe & pohvale {Comentarios}-
Pojdi na: